Asal İklimlendirme

MEDYA  /   AKADEMİ   /  ONLİNE ÖDEME

Kurumsal

2014 yılında Türk – Japon ortaklığında kurulan Asal iklimlendirme Teknolojileri A.Ş. şirketimiz Merkezi Tokyo-Japonya’da bulunan Hitachi Appliances Inc. ile Ocak 2014 itibari ile Hitachi tarafından üretilen tüm klima sistemlerini kapsayan Genel Distribütörlük anlaşması imzalayarak dünya genelinde Hitachi markası ile üretilen tüm İklimlendirme Sistemlerinin Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nin Genel Distribütörü olmuştur.  

1 Ekim 2015 tarihi itibari ile Hitachi ile Johnson Controls firmalarının yeni oluşum kurmuş, joint venture (birleşik yeni şirket) olarak Johnson Controls – Hitachi Air Conditioning firmasını kurmuşlardır. Asal İklimlendirme 2016 itibari bu yeni oluşumla da distribütörlük anlaşması imzalayarak Eylül 2017 Tarihine kadar Hitachi Markalı Klima Sistemlerinin tümünün Türkiye ve KKTC distribütörlüğü sorumluluğunu yeniden ve güçlenerek üstlenmiştir.

Firmamız aynı zamanda Ecotherma klima sistemlerinin marka sahibi ve tek yetkili ithalatçısıdır.

Dünyanın en büyük klima üreticisi tarafından üretilen Ecotherma klima sistemleri ve Fujitherma VRF sistemleri Yepyeni bir vizyon ve üstün çabalarla; Asal İklimlendirme Teknolojileri AŞ’nin ürün gamında yüksek kaliteli hizmeti, mühendislik desteği ve uzun yıllara dayanan tecrübeli ekibinin desteği ve çözüm merkezleri ve yetkili Servisler aracılığıyla sektörün ve tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan Asal İklimlendirme Teknolojileri AŞ , Ankara, ve Adana da olmak üzere bölge müdürlüklerimiz ve temsilciliklerimizle hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Türkiye genelinde 75 yetkili bayimiz 120 yetkili servisi vardır.

Misyonumuz

– Çevreye duyarlı, düşük enerji tüketen, yüksek verimli, kullanıcı dostu, yüksek kaliteli İklimlendirme Sistemlerinin tedarik merkezi olmak,

– Başta müşterilerimiz olmak üzere mükemmel dağıtım kanalımız, servislerimiz ve uygulamacılarımızın bulunduğu büyük bir aile olmak ve müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak,

– İklimlendirme Teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri yüksek kalitede, zamanında, en doğru fiyatla, en kısa sürede temin eden, en iyi uygulamaların yapılmasını sağlayan bir çözüm merkezi olmak,

– Bilgi ve tecrübe paylaşımı ile sektör temsilcileri, uygulamacı ve tasarımcılar ile mükemmel iklimlendirme sistemleri üreten, uygulayan bir tecrübe paylaşım kaynağı olmak,

Vizyonumuz

İklimlendirme teknolojilerinde sektör lideri olan, Sektör temsilcilerinin iklimlendirme alanında ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve bilgileri bünyesinde bulunduran, sektörün en donanımlı teknik-mühendislik ekibi ile en iyi dağıtım ve servis ağına sahip olan, %100 Müşteri Memnuniyeti hedefine sürekli olarak ulaşmış bir bölgesel aktör olmak.

Çevre Politikası

Uygulayıcılar ve kullanıcıların Ecotherma ürünlerini değerlendirirken göz önüne alacakları parametreler sadece performans ve fiyat avantajı değildir. Üretimin ilk aşamasından itibaren ekolojik düşünce tarzı öne çıkmıştır. R410a ve R32 gibi çevre dostu soğutucu akışkanların kullanımı her zaman öncelikli olmuştur.

DAHA İYİSİNİ HEDEFLİYORUZ

Her Gün Daha Çok Çalışıyoruz

Asal Güvencesiyle

Kurumsal ve Bireysel Çözümler

Kurumsal veya bireysel iklimlendirme ihtiyacınıza yönelik en uygun çözümler Asal İklimlendirme'de.

Asal Güvencesiyle

Yüksek Memnuniyet ve Tecrübe

Asal İklimlendirme imza attığı her projede, tecrübesiyle yüksek memnuniyet kazandı.

Asal Güvencesiyle

Geniş Bayi & Servis Ağı

Ürünlerimize geniş bayi ağımızla kolayca sahip olun. Uzun yıllar yedek parça ve servis desteği sizinle.

Asal Güvencesiyle

Sorunsuz Projelendirme

İhtiyacınıza yönelik en uygun projelendirme ile sorunsuz kurulum sağlanır.