Kurumsal AnaSayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında Türk – Japon ortaklığında kurulan Asal iklimlendirme Teknolojileri A.Ş. şirketimiz Merkezi Tokyo-Japonya’da bulunan Hitachi Appliances Inc. ile Ocak 2014 itibari ile Hitachi tarafından üretilen tüm klima sistemlerini kapsayan Genel Distribütörlük anlaşması imzalayarak dünya genelinde Hitachi markası ile üretilen tüm İklimlendirme Sistemlerinin Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nin Genel Distribütörü olmuştur.  

 

1 Ekim 2015 tarihi itibari ile Hitachi ile Johnson Controls firmalarının yeni oluşum kurmuş, joint venture (birleşik yeni şirket) olarak Johnson Controls - Hitachi Air Conditioning firmasını kurmuşlardır. Asal İklimlendirme 2016 itibari bu yeni oluşumla da distribütörlük anlaşması imzalayarak Eylül 2017 Tarihine kadar Hitachi Markalı Klima Sistemlerinin tümünün Türkiye ve KKTC distribütörlüğü sorumluluğunu yeniden ve güçlenerek üstlenmiştir.

 

Firmamız aynı zamanda Ecotherma klima sistemlerinin marka sahibi ve tek yetkili ithalatçısıdır.

 

Dünyanın en büyük klima üreticisi tarafından üretilen Ecotherma klima sistemleri ve Fujitherma VRF sistemleri Yepyeni bir vizyon ve üstün çabalarla; Asal İklimlendirme Teknolojileri AŞ’nin ürün gamında yüksek kaliteli hizmeti, mühendislik desteği ve uzun yıllara dayanan tecrübeli ekibinin desteği ve çözüm merkezleri ve yetkili Servisler aracılığıyla sektörün ve tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.

 

Merkezi İstanbul’da bulunan Asal İklimlendirme Teknolojileri AŞ , Ankara, ve Adana da olmak üzere bölge müdürlüklerimiz ve temsilciliklerimizle hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Türkiye genelinde 75 yetkili bayimiz 120 yetkili servisi vardır.

E-Bülten Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun
İletişim Bilgileri
E-Posta : info@asaliklimlendirme.com
Telefon : +90 216 594 73 73
Faks : +90 216 594 73 23
©2021 - Asal İklimlendirme Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM